SEZÓNA 2009

Poslední kolo okresních tenisových soutěží

ŽÁCI = VÍTĚZSTVÍ
TK STUDENEC - Spartak Vrchlabí A 3:2
Na domácích kurtech nastoupili žáci našeho klubu k rozhodujícímu zápasu o celkové první místo v meziokresní soutěži družstev proti vítězi skupiny B Spartaku Vrchlabí A. V sestavě, ve které budou moci žáci hrát i příští rok, tedy bez nemocného Petra Plecháče, nastoupili odhodlaně proti těžkému soupeři, který obsadil bez prohry první místo, tak jako naši žáci, ve skupině B meziokresního přeboru. Po velmi dobrých výkonech všech hráců, i přes vyrovnané celkové skóre, přesvědčivě zvítězili. Gratulujeme. Jednotlivé zápasy dopadly následovně:

Výsledky posledního kola soutěží mužů
Mladší družstvo (40 - 45 let) podruhé za sebou zvítězilo, tentokrát 3:1 doma s Jabloncem nad Jizerou. Starší družstvo hrálo v Jilemnici nerozhodně 2:2

VÝSLEDKY V. KOLA SOUTĚŽÍ

ŽÁCI

Sokol Horní Branná - TK STUDENEC 1:4

Na kurty do Horní Branné odjeli žáci s Martinem Kuříkem a stabilní dívčí sestavou a odvezli si vítězství 4:1. Tímto výsledkem zvítězili ve své skupině a o celkové vítězství se utkají s týmem TJ Spartak Vrchlabí A. Jednotlivé zápasy dopadly následovně:
Rygl Václav - Kuřík Martin 6:1, 6:2
Rygl Vojtěch - Stránská Kristina 0:6, 0:6
Ježková Andrea - Kadavá Denisa 1:6, 2:6
Krůtová Nikola - Plecháčová Eliška 2:6, 2:6
Rygl Vác., Rygl Voj. - Kadavá D., Plecháčová E. 3:6, 4:6

MUŽI
V úterý 10.6.2008 sehráli tenisté v kategorii 40-55 let vydařené utkání proti mužstvu ze Semil. Pánové Link Roman, Kobrle Zdeněk i Suchánek Ladislav vyhráli vždy 2:0. Ve čtyřhře potom Link spolu s Junkem Josefem také zvítězili ve dvou setech, takže celkový výsledek zápasu TK Studenec – TK Semily byl 4:0. Ve čtvrtek potom porazili starší veteráni ( v kategorii nad 55 let) Turnov A poměrem 3:1. Za zmínku jistě stojí to, že za Turnov hraje jeden z nejstarších aktivních tenistů 81-letý pan Kysela. Aktivně se v této kategorii prezentuje bývalý skokan Zbyněk Hubač a otec dalšího skokana Pavla Ploce , kterému je 64 let. V úterý 17.6.08 bude sehráno poslední kolo, ve Studenci hraje mladší kolektiv od 16. hodin. O den později, ve stejný čas hrají studenečtí žáci finále o okresního přeborníka proti Vrchlabí.

VÝSLEDKY IV. KOLA SOUTĚŽÍ

ŽÁCI

TJ Spartak Vrchlabí - TK STUDENEC 1:4
Na kurty do Vrchlabí odjeli žáci se zraněným P. Plecháčem, přesto se jim podařilo zvítězit 4:1 Jednotlivé zápasy dopadly následovně:

TK STUDENEC - Nová Paka 3:1
27. 5. 2008 se uskutečnilo utkání seniorů kategorie 40- 55 let mezi TK Studenec a Tenis Nová Paka. Bohužel ani toto utkání pro TK Studenec neskončilo celkově vítězstvím. Tenisté z Nové Paky, byli sice celkově lepší, ale pravdou je a to se nechceme nikterak vymlouvat, že TK Studenec má v poslední době dost problémy s marodkou a s účastí některých hráčů. Bohužel i toto se negativně projevilo. Tento zápas, v souboji jedniček sice R. Link ze Studence začal úspěšně, ale opět s infarktovým závěrem. Vyhrál sice, ale posuďte sami podle výsledku?! První set s přehledem vedl na gemy 5:1 ale stačil ještě tento set prohrát poměrem 5:7. Poté, druhý set celkem bez problémů vyhrál 6:2 a v teibreiku ač vedl 6:4 tak poté prohrával 9:6 ale s velkým štěstím a úsilím ještě nakonec vyhrál 11:9. Druhý zápas L. Suchánek z TK Studenec a P. Holda z N. Paky byl spíše o tom, kdo méně pokazí a bude méně nervóznější. Bohužel tento zápas L.Suchánek z TK Studenec prohrál na sety v poměru 2:0 a to (6:3 a 6:4). Ve třetím zápase, J. Junek z TK Studenec bohužel prohrál opět v poměru 2:0 na sety a to s O. Hylmarem (6:1 a 6:2). Posledním zápasem byla jako vždy čtyřhra. Na ni nastoupili Z. Povr a R. Link. Pravdou je, že se v prvním setu snažili a vedli již 3:0 na gemy, ale kvůli labilitě R. Linka, bohužel tento set nakonec prohráli 4:6. Na co totiž studenecká jednička šáhla od třetího gamu, vše pokazila. A ne jinak tomu bylo i v druhém setu R. Link, který měl být spíše tím stabilizačním prvkem, tak Z. Povra vůbec nepodržel. Takže nakonec čtyřhra skončila prohrou TK Studenec v poměru 2:0 na sety a to 6:4 a 6:2. Takže celkově toto utkání dopadlo vítězně pro Tenis N. Paka 3:1 na body, 7:2 na sady a 45: 28 na hry.

TK STUDENEC - TK Lázně Bělohrad 5:0
V odloženém zápase zvítězili žáci TK Studenec přesvědčivě nad TK Lázně Bělohrad 5:0. Jednotlivé zápasy dopadly následovně:
Plecháč Petr - Šubr Vojtěch 7:6, 4:6, 6:1
Stránská Kristina - Rolf Lukáš, 6:4, 6:1
Kadavá Denisa - Novotný Petr 6:0, 6:1
Plecháčová Eliška - Svobodová Eliška 6:1, 6:0
Stránská, Plecháč - Šubr, Rolf 6:0, 6:2

TK Turnov - TK STUDENEC 4:0
Třetí utkání v tenise seniorů, v kategorii 40 - 55 let se tentokrát konalo na kurtech TK Turnov. V tomto utkání tenistům z TK Studenec štěstí bylo nakloněno zatím nejméně ze všech odehraných zápasů, prohráli jej totiž zatím největším rozdílem a to v poměru 4:0 na body. Tentokrát své utkání prohrál i první nasazený R. Link. Je pravdou,že měl proti sobě asi momentálně nejlepšího hráče soutěže seniorů a to M. Junka z TK Turnov, se kterým prohrál 2:0 na sety v poměru 6:4, 6:4. Ve druhém utkání proti sobě nastoupili Z. Kobrle z TK Studenec a M. Ouvín z TK Turnov. I toto utkání tenista ze Studence prohrál 2:0 na sety a to v poměru 6:0 a 6:3. Ve třetím utkání bylo nutné, aby na dvouhru za TK Studenec nastoupil V. Jeník, který se spíše orientuje na čtyřhru a to z důvodu zranění Z. Povra (koleno). Proto byly dvouhry o jedno místo oproti soupisce posunuty a takticky šli čtyřhru hrát Z. Kobrle a R. Link, s nadějí na lepší výsledek. Ovšem ani toto utkání, přes velkou snahu tenistů z TK Studenec, neskončilo jejich vítězstvím a prohráli 2:0 na sety a to v poměru 6:4, 6:3. Celkově toto utkání skončilo vitězstvím tenistů TK Turnov 4:0 na body, 8:0 na sady a 48:24 na hry. Doufejme, že v úterý 27.5. na domácích kurtech již tenisté budou úspěšnější.

VÝSLEDKY II. KOLA SOUTĚŽÍ

ŽÁCI

TC Nová Paka - TK STUDENEC 0:5
Ač jako hostujicí družstvo, se na domácích dvorcích ve Studenci, utkali žáci s novým oddílem Tenis Centrum Nová Paka a připsali si do tabulky druhé vítězství.Jednotlivé zápasy dopadly následovně:
Gottštein Erwin - Plecháč Petr 2:6, 0:6
Šorm Jiří - Stránská Kristina 0:6, 0:6
Šormová Marie - Kadavá Denisa 0:6, 1:6
Šmiková Julie - Plecháčová Eliška 1:6, 2:6
Šormová, Šorm - Kadavá,Stránská 0:6, 0:6

TK STUDENEC - Semily B 2:2
Druhé utkání v tenise, senioři 40 - 55 let, proběhlo a kurtech TK Studenec. Tenisté Studence se utkali s TK Semily B. Toto utkání skončilo bodově remízou 2:2. Ovšem na sady vyznělo 5:4 ve prospěch TK Semily a také na hry 42:29 ve prospěch TK Semily. V utkání jedniček spolu hráli R. Link z TK Studenec a Venzara Zdeněk z TK Semily. Tento zápas, vyhrál opět po infarktové bitvě R. Link a to až v tie-breaku. Výsledek utkání Link - Venzara 1:6, 6:4, (10:3). Ve druhém utkání se střetl domácí Z. Povr s hostujícím Jířím Hájkem. V tomto utkání se Z. Povrovi zjevně nedařilo a prohrál 0:2 na sety a to 2:6, 2:6. Ve třetím utkání nastoupil L. Suchánek a Šafra Petr ze Semil. Utkání vyznělo pro TK Studenec, L. Suchánek zvítězil 2:0 na sety a to v poměru 6:4, 6:4. Ovšem toto utkání nebylo pro vítěze nikterak lehké a to i přesto, že v obou setech vedl 4:1 na gemy. V každém setu soupeř dotáhl vždy na 4:4, ale L. Suchánek zlepšenou hrou výsledek dotáhl do vítězného konce. V posledním utkání, a to ve čtyřhře, proti sobě nastoupili za TK Studenec Z. Kobrle a V. Jeník a za TK Semily Hájek Jiří a Pospíšil Ladislav. Ovšem ani toto utkání pro TK Studenec nedopadlo dobře. Tenisté z TK Studenec jej prohráli 2:0 na sety a to v poměru 6:3 a 6:2. Výsledky tenisového utkání celkově: TK Studenec - TK Semily Body - 2:2, Sady - 4:5, Hry - 29:42.

Tenis Nová Paka - TK STUDENEC 1:3
Dne 13. 5. 2008 sehrálo družstvo veteránů svůj druhý zápas v Nové Pace. V této věkové kategorii nad 55 let se hrají pouze čtyřhry a studenečtí tenisté prohráli 1:3. Oproti minulému týdnu si hráči prohodili sestavy. Takže Jan Kuřík hrál s Vladímírem Vanclem. První zápas prohráli 2:6 a 1:6. Ve druhém zápase zvítězili až ve třetím zkráceném setu poměrem 2:6, 6:3 a 10:8. Druhá dvojice hrála ve složení Plecháč František s Václavem Stránským. Tito hráči prohráli oba zápasy, i když ve druhém, bohužel, až v rozhodujícím třetím setu. Zbývá pouze dodat pro nezasvěcené, že v této kategorii, stejně tak jako v té o 15 roků, mladší hrají většinou tenisté, kteří dříve hráli soutěže. To se studeneckých veteránů netýká, protože jsou vesměs rekreačními tenisty.

Jeník, Povr - Kulhánek, Šubrt 5:7, 3:6

V utkání takzvaných jedniček, proti sobě nastoupili, Petřivý Milan,za L. Bělohrad a R.Link za TK Studenec. Zápas skončil vítězstvím R.Linka ze Studence v poměru 2:0 na sety a to ( 6:3 a 7:6 v teabreaku(7:5). V zápase dvojek proti sobě nastoupili za TJ L.B. Kulhánek Miroslav a Kobrle Zdeněk za TK St. Utkání skončilo prohrou Z.Kobrleho z TK St. v poměru 2:0 na sety a to (6:3 a 6:1). Ve třetím zápase, proti sobě nastoupili za TJ L.B. Šubrt Martin a za TK St. nová posila Studeneckého tenisu, Suchánek Zdeněk. Bohužel i tento zápas skončil prohrou tenisty z TK St. Z.Suchánka v poměru 2:0 na sety a to (7:5 a 6:4). Poté následovala čtyřhra, na kterou nastoupili dva staří harcovníci Z. Povr a V.Jeník. Od nich se očekávalo,že by případně pro TK St.mohli uhrát druhý bod a že by utkání se soupeřem,který za minulý ročník soutěže skončil na druhém místě, mohlo popřípadě skončit remízou?! Bohužel, ani v tomto utkání při tenistech z TK Studenec nestálo štěstí.Prohráli tuto čtyřhru v poměru 2:0 na sety a to (7:5 a 6:3).Celkově tedy utkání skončilo na body 3:1,na sady 6:2 a na hry 47:34 výtězstvím TJ Lázně Bělohrad. Ale jak je z výsledků patrné, rozhodně tenisté z TK Studenec na poprvé ostudu na kurtech TJ L.B. neudělali. Snad za zmínku o urputnosti zápasů může svědčit zápas prvních nasazených M.Petřivého a R. Linka. Tento zápas R.Link rozehrál v prvním setu celkem s přehledem a za 30 minut jej vyhrál 6:3. Ale ve druhém setu,od prvního gemu na co R. Link, (jak se lidově říká) sáhl,vše pokazil. Prohrával ve druhém setu již 5:1 na gemy, ale velkým nasazením dokázal skorygovat výsledek na 6:6 a dovedl i druhý,na 100% prohraný set až do teabreaku. Na začátku teabreaku kdy R. Link hned první soupeřovo podání vyhrál,pak poté prohrál pět her za sebou až do stavu 5:1. Vypadalo to již zcela beznadějně,ale pak došlo ke zcela ojedinělému obratu a R. Link vyhrál šest her za sebou a i teabreak v poměru 7:5. Takže tolik výsledky prvního utkání komentářem Romana Linka.

TK STUDENEC - SOKOL JISTEBSKO 3:1
Kuřík J., Plecháč F. - Vít, Hujer 6:1, 6:1
Stránský, Kuřík V. - Lejsek M., Lejsek J. 6:3, 6:4
Horáček J., Vancl L. - Vít, Hrdlička 5:7, 3:6
Kuřík J., Plecháč F. - Lejsek M., Lejsek J. 6:1, 6:4

Vánoční líný tenis 2007

Na přelomu roku již tradičně proběhl turnaj v líném tenise. Krátký článek Petra Háka je zde

Výsledky soutěže družstev

Koncem srpna vydal Okresní tenisový svaz Semily výsledky soutěží 2007. Výsledky jsou zde - 1. strana a 2. strana

TK Studenec - Spartak Vrchlabí, 27. 6. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků zvítězilo družstvo TK Studence nad Spartakem Vrchlabí 5:0. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Plecháč Petr - Rysula Jana. 2:0
Stránská Kristýna - Sucharda Martin 2:0
Kadavá Denisa - Hanušová Michaela 2:0
Plecháčová Eliška - Hang Dau Pueng Elen 2:0
Kadavá, Plecháč - Rysula, Sucharda 2:0

TK Studenec - TJ Lázně Bělohrad B, 26. 6. 2007, meziokresní přebor, muži nad 40 let

Veteráni nad 40 let v meziokresním přeboru II. tř. porazili Lázně Bělohrad B 4:0. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Link Roman - Čeřovský Jiří 2:0
Povr Zdeněk - Fejfar Jaroslav 2:0
Kobrle Zdeněk - Václavík Josef 2:0
Link, Jeník - Brykner, Lejdar 2:0

TJ Spartak Rokytnice nad Jiz. B - TK Studenec, 19. 6. 2007, veteráni mladší

V meziokresním přeboru veteránů nad 40 let porazilo družstvo TK Studenec TJ Spartak Rokytnice nad Jiz. B 4:0, jednotlivé zápasy skončily takto:

TK Studenec - TK Lomnice n. Pop., 20. 6. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků zvítězilo družstvo TK Studence nad TK Lomnice nad Pop. 5:0. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Plecháč Petr - Vilimovský Jak. 2:0
Stránská Kristýna - Kraus Daniel 2:0
Kadavá Denisa - Kotula Tomáš 2:0
Plecháčová Eliška - Skořepová Martina 2:0
Stránská, Plecháč - Skořepová, Vilimovský 2:0

Rokytnice n/Jiz. - TK Studenec, 12. 6. 2007, veteráni starší

Veteráni nad 40 let v meziokresním přeboru II. tř. porazili Rokytnici 3:1. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Šablatura - Povr Zdeněk 0:2
Hlava - Kobrle Zdeněk 0:2
Gebrt - Jeník Václav 2:1
Benc, Gebrt - Povr, Kobrle 0:2

TK Lomnice nad Pop. B - TK Studenec, 13. 6. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků zvítězilo družstvo TK Studence nad TK Lomnice nad Pop. B 3:2. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Zechovský Jan - Plecháč Petr 0:2
Dědek Martin - Kadavá Denisa 0:2
Kosová Karolína - Plecháčová Eliška 2:0
Šádková Veronika - Suchánková Nela 2:0
Zechovská J., Dědek M. - Kadavá D, Plecháč P. 0:2

TK Studenec - TJ Lázně Bělohrad, 6. 6. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků zvítězilo družstvo TK Studence nad TJ Lázně Bělohrad 3:2. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Kuřík Martin - Novotný Jiří 0:2
Stránská Kristýna - Šubr Vojtěch 2:0
Kadavá Denisa - Spirhanzová Iveta 2:0
Plecháčová Eliška - Pourová Monika 0:2
Stránská, Kadavá - Novotný, Pouraová 2:0

Spartak Vrchlabí A - TK Studenec, 30. 5. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků prohrálo družstvo Studence s TK Spartak Vchlabí 2:3. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Bareš J. - Kuřík Martin 2:0
Beránek T. - Stránská Kristýna 0:2
Beránková M - Kadavá Denisa 2:1
Hřebřinová A. - Plecháčová Eliška 2:1
Bareš, Beránková - Stránská, Kadavá 1:2

Union Jilemnice - TK Studenec, 30. 5. 2007, veteráni mladší

V okresním přeboru veteránů nad 40 let porazilo družstvo TK Studenec Union Jilemnice 4:0, jednotlivé zápasy skončily takto:
Miroslav Kos - Link Roman 0:2
Miroslav Božek - Povr Zdeněk 0:2
Václav Mečíř - Kobrle Zdeněk 0:2
Božek, Kos - Jeník, Junek 1:2

TK Studenec - Delfi Jilemnice, 29. 5. 2007, veteráni starší

V okresním přeboru veteránů nad 50 let se družstva TK Studenec a Delfi Jilemnice rozešli s remizou 2:2, jednotlivé zápasy byly: Kuřík V. - Rulc R. 0:2
Vancl L. - Bělka 1:2
Kuřík J. - Lukášek 2:0
Plecháč, Stránský - Rulc, Szabo 2:O

TK Studenec - TK Semily, 23. 5. 2007, žáci

V meziokresní soutěti družstev žáků zvítězilo družstvo Studence nad TK Semily 5:0. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Kuřík Martin - Jiránek Jakub 2:0
Stránská Kristýna - Kuršel Adam 2:0
Kadavá Denisa - Kuršel Sebastian 2:0
Plecháčová Eliška - Fiedlerová Lenka 2:0
Stránská, Kadavá - Jiránek, Kuršel 2:0

TK Studenec - TC Harrachov, 22. 5. 2007, veterání mladší

V okresním přeboru veteránů nad 40 let remizovalo družstvo TK Studenec s TC Harrachov 2:2, jednotlivé zápasy skončily takto:

TK Lomnice A - TK Studenec, 16. 5. 2007, žáci

Oslabené družstvo žáků v nové sestavě prohrálo v Lomnici nad Pop. 3:2. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
V. Mikule - Kuřík Martin 2:0
D. Drahoňovský - Stránská Kristýna 0:2
M. Libichová - Kadavá Denisa 0:2
D. Pitelková - Plecháčová E. 2:0
Mikule, Drahoňovský - Stránská, Kadavá 2:0

TJ Jablonec nad J. B - TK Studenec, 15. 5. 2007, veterání mladší

V okresním přeboru veteránů nad 40 let zvítězilo družstvo TK Studenec nad TJ Jablonec nad Jizerou B 3:1, jednotlivé zápasy skončily:
Grund Jan - Link Roman 0:2
Šrámek Karel - Kobrle Zdeněk 0:2
Kavan Jaroslav - Junek Josef 2:0
Šrámek, ??? - Link, Jeník 0:2

TK Studenec - TK Železný Brod, 8. 5. 2007, veteráni mladší

Mezi dešťovými přeháňkami se odehrál vyrovnaný zápas mei TK Studenec a TK Železný Brod s celkovým výsledkem 2 : 2. Jednotlivé zápasy skončily následovně
Link Roman - Rachůnek Jaroslav 2:1
Povr Zdeněk - Vít Jiří 2:1
Kobrle Zdeněk - Tvrdý Stanislav 0:2
Jeník Václav, Kuřík Michal - Vít Jiří, Tvrdý Stanislav 0:2

Odehrán první zápas družstev žáků

Ve středu 2. 5. 2007 sehrálo družstvo mladších žáků svůj první duel na hřišti Sokola Horní Branná a zvítězilo 5 : 0. Jednotlivé zápasy skončily následovně:
Plecháč - Mejvald 2:0
Stránská - Rygr Voj. 2:0
Kadavá - Rygr Vác. 2:0
Plecháčová - Janatová 2:0
Plecháč, Stránská - Hraba, Kobrle 2:0

Družstvo mladších žáků čtvrté

Za velkého vedra a dusna prohrálo družstvo mladších žáků svůj poslední zápas letošní sezóny meziokresního přeboru družstev na kurtech TK Nová Paka s domácím družstvem "B" 2:3 a umístilo se tak na konečném čtvrtém místě z dvanácti účastníků soutěže.
Kosina - Plecháč 1:6, 3:6
Gottstein - Stránská 2:6, 2:6
Buřičová - Kadavá 6:4, 6:0
Marečková - Plecháčová - 6:3, 6:3
Šec, Buřičová - Plecháč, Stránská 6:2, 6:0

Soutěž družstev - muži

V úterý 13. 6. 2006 hrálo družstvo veteránů B s Turnovem A 2:2 a Studenec A vyhrál ve Branné s Delfi Jilemnice 4:0.

Soutěž družstev - mladší žáci

7. 6. 2006 TK Studenec - Spartak Vrchlabí B 3:2

Poslední zápas ve skupině

7. 6. 2006 sehrálo družstvo mladších žáků svůj posledně západ ve skupině a zvítězilo nad Spartakem Vrchlabí B 3:2.Příští týden budou žáci hrát o konečné umístění se stejně umístěným družstvem ze skupiny B.
Plecháč - Bareš 2:6, 4:6
Stránská - Rysula 6:0, 6:1
Kadavá - Beránek 6:1, Srk.
Plecháčová - Hanušová 4:6, 4:6
Plecháč, Stránská - Rysula, Bareš 6:3, 6:1

Vítězství žáků nad Horní Brannou

Posledního května se družstvo mladších žáků utkalo za téměř podzimního počasí s mladými tenisty ze Sokola Horní Branná a jednoznačně zvítězilo 5:0.

Vítězství žáků v Lomnice nad Pop.

Družstvo mladších žáků zvítězilo v Lomnici nad Pop. celkově 4:1 na zápasy. Jednotlivé výsledky byly:
Dědek - Plecháč 0:6, 1:6
Vojtíšková - Stránská 2:6, 1:6
Šolcová - Kadavá 2:6, 2:6
Libichová - Plecháčová 6:1, 6:0
Šolcová, Libichová - Stránská, Kadavá 6:4, 2:6, 3:6

Odehrány první zápasy družstev

Minulý týden ve středu 10. 5. 2006 sehrálo družstvo mladších žáků svůj první duel s TK Kruh a zvítězilo 5 : 0. Daleko těžší soupeř je čekal ve čtvrtek 18. 5. 2006, kdy na tenisové dvorce do Studence přijelo družstvo TENIS NOVÁ PAKA A. Celé utkání trvalo bez pár minut 4 hodiny a v poměru 3 : 2 zvítězila Nová Paka. Bezmála tří hodinový zápas sehrála E. Plecháčová s A. Matouškovou, po dlouhých výměnách byl stav 4:6, 7:6 a 2:6. Ostatní výsledky:
Plecháč - Faltejsek Matěj 0:2
Kadavá - Marečková 2:0
Stránská - Faltejsek Michal 2:0
Plecháč, Kadavá - Faltejskovi 1:2

V úterý 16. 5 se hrálo derby dospělých - Studenec B - Studenec A s následujícími výsledky:
Vancl Vlad. - Horáček J 2:0
Kuřík Vít - Kuřík Jan 2:0
Horáček St. - Bělka Pav. 0:2
Stráncký Václ., Kuřík Vít - Plecháč Fr., Kuřík Jan 2:0
Celkový stav byl tedy 3:1 pro Studenec B.

Okresní přebor Lomnice nad Popelkou

Na okresním přeboru mladších žáků, který se konal na dvorcích v Lomnici nad Pop., za náš klub startoval Petr Plecháč, který jak ve dvouhře tak i ve čtyřhre (se Slavíkem z TK Kruh) vyhrál, a stal se tak okresním přeborníkem foto.

V současné době se družstvo mladších žáků připravuje na první zápas meziokresní soutěže, který se bude hrát již tuto středu v Kruhu.

Po dlouhé zimě byly první míčky přes tenisovou síť zahrány na hřišti s umělým povrchem v areálu Penzionu Trautenberk.

Rovněž také proběhly, za laskavého souhlasu majitele pana Hrubého, první tréninky žáků na hřišti u Penzionu Trautenberk. Další tréninky žáků pak jsou pod dohledem trenéra - sl. Rosenbergové ve Staré Pace.

Tento týden budou již pravděpodobně připraveny panem Nýdrlem antukové kurty u školy.